Reklam
Hangi Meslek Bana Uygun? Meslek Seçimi ve Meslek Testi

career-10

Thomas, kişilik testi / testlerinden ziyade, davranışlarınızı değerlendiren bir kişilik envanteridir. Özellikle kariyer ve meslek seçimi öncesi, bu değerlendirme ile kendinizi çok daha detaylı tanıma şansı bulursunuz.  

Thomas Kişilik Envanteri, hangi mesleklere daha uygun olduğunuzu, kendinizi daha iyi tanımanızı ve güçlü ve zayıf yanlarınızı görmenizi sağlar.  

Öğrenciler, yeni mezunlar, çalışan – çalışmayan ve kendini daha yakından tanımak isteyen herkes Thomas Kişilik Envanteri’nden faydalanabilir.

 
Kendinizi tanımlarken dolduracağınız form 24 sorudan oluşur. Her soruda size en fazla uyan ve en az uyan sıfatı seçip formu doldurursunuz.

Formu doldurduktan sonra satın almış olduğunuz rapor/raporlar aynı gün e-posta olarak tarafınıza gönderilir.

104 ülkede kullanılan bu analiz size %85’in üzerinde doğru bilgiler verir.

 
Alacağınız rapor/raporlar sonrası mülakatlara daha güçlü girecek, iş ortamında daha verimli çalışacak ve kariyerinizle ilgili daha bilinçli hale gelebileceksiniz.

Thomas Kişilik Envanterini kullanan bazı firmalar: Sabancı Holding, Philips, Arçelik, Turkcell Teknoloji, Koç Holding, BP, Media Markt, HP, Tefal, Borusan Holding.

Thomas’ı satın almak için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz : www.thomasturkiye.com

 

isbulelemanbul.com sitesinde yayınlanan tüm yazıların hakları saklıdır. Yazıların tamamının veya bir kısmının www.isbulelemanbul.com adresi tıklanabilir şekilde kaynak gösterilmeden herhangi bir yerde kullanılması yasaktır. Aksi durumlarda hukuki yollara başvurulur.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

kapat